film izle

Bir tetikçiyle görüşme izle – interview With A Hitman 2 türkçe dublaj

16-01-2014

Film Bilgileri
Bir tetikçiyle görüşme izle – interview With A Hitman 2 türkçe dublaj
10.342 kere izlendi.

Bir tetikçiyle görüşme izle – interview With A Hitman 2

2012 yapımı hitman filminin devamı olarak bilinen hitman 2 izleme filmini sizlerin isteği ve önerisi üzerine eklemiş bulunuyoruz. Aksiyon ve gerilim türünde ki hoşlanacağınız türden bir sinema filmidir. Silahların ve mermilerin hedefini bulduğu filmler arasına girmektedir. Filmin orijinal dilde ki adı ise; Interview With A Hitman olarak bilinmektedir. Filmin yönetmen tarafına baktığımızda ise koltukta Perry Bhandal’ı görmekteyiz. Filmin başrollerinde ise; Luke Goss , Stephen Marcus , Danny Midwinter gibi tanınmış oyuncular yer almaktadır. Bir tetikçiyle görüşme izle filmini şuanda tek parça kaliteli bir şekilde izleme imkânına sahipsiniz.

bir tetikçiyle görüşme

Bir tetikçiyle görüşmek Türkçe dublaj izle me filmi İngiliz yapımı harika bir filmdir. Dünya çapında büyük bir kaos yaratmak için özel olarak küçük yaşlarda alınıp büyük bir eğitime tabi tutulan bir çok tetikçi vardır. Bu tetikçiler arasında Hitman de yer almaktadır. Henüz küçük bir çocukken bir tetikçi olarak yetiştirilen hitman kendi geçmişini aramaya başlar. Geçmiş de oldukça önemli ve büyük görevler yapmıştır ve dünyanın bir çok yerinde yer almıştır. Fakat geçmişini temizlemek için üstüne giden hitman aslında geleceğini de bilmeden silmek üzeredir. Bakalım karakterimiz bu konuda ne gibi durumlar yaşayacaktır seyredip göreceğiz.

Bir tetikçiyle görüşme tek parça 2012 full izleme olanağında sitemizde vk kalitesi ile eklenmiş oluyor. Film hakkında kısaca bilgi almak isteyenler ise fragmana bakabilirler. Lütfen filmi izledikten sonra emeğe saygı açısından yorum yapmayı unutmayınız. Biz www.onlinefilmizlevk.com olarak üzerimize düşen görevi yaptık iyi seyirler dileriz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Türkçe Dublaj Film izle, Full HD izle, Filmini Tek Part izle
Facebook
Twitter
Google
Rss

onlinefilmizlevk.com isimli sitemizde bulunmakta olan videolar diğer video paylaşım ortamlarından alınmaktadır. Sitemizde sadece youtube.com, video.google.com, vk.com, mail.ru vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kedi sunucularımız da hiç bir şekilde video bulunmamaktadır. Bu neden den dolayı sitemiz hiç bir şekilde yasal sorumluluğa tabi değildir. Sitemiz online film izle me hizmeti vermektedir. Video hak sahipleri isterlerse videolarının kaldırmasını talep edebilirler. Kaldırılması istenen video ve fragmanlar 3 iş günü içinden yayından kaldırılacaktır.